مکانیکال سیل ROTASEAL

نویسنده : bayar ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ تعداد نظرات : 0

شرکت بایار صنعت تبریز وارد کننده و نمایندگی انحصاری برند ROTASEAL  ترکیه در ایران

فیبر و فنر – فیبر فنر -فیبروفنر -فیبرو فنر- سیل بوش – کاسه نمد پمپ -پمپ- پمپ اسید-سیل ا dسید

فروش مکانیکال سیل کاتالوگ مکانیکال مکانیکال سیل پمپ سانتریفیوژ لیست قیمت مکانیکال سیل تعویض مکانیکال سیل پمپ

ROTASEAL  تولید کننده انواع مکانیکال سیل و روتاری جوینت و انواع کارتریج پمپ 

نحوه انتخاب مکانیکال سیل

  1. قطر شفت و اندازه های مونتاژی طول مکانیکال سیل و اندازه مونتاژی مکانیکال سیل
  2. تعداد دور بر دقیقه RPM پمپ
  3. دمای کاری پمپ ( مقدار دمایی که مکانیکال باید تحمل کند)
  4. فشار کاری و ماکزیمم فشار ( فشار سیستم پمپاژ می باشد)
  5. نوع سیال ( که نسبت به نوع سیال متریال ها و سطح سیل ها انتخاب می شود). برای سیالات نرمال تا دمای ۸۰ درجه سانتیگراد جنس الاستومرها NBR  مناسب می باشد. برای دمای ۸۰ تا ۱۸۰ درجه جنس وایتون مناسب می باشد.و برای دمای بالاتر از ۱۸۰ درجه سانتیگراد از نوعی تفلون و الاستومرهای خاص استفاده می شود . در مورد جنس سطح سیل ها بستگی به دور پمپ و فشار و نوع سیال سطح سیل ها متفاوت می باشد. برای سیالاتی که ذرات ریز همراه سیال می باشد بهترین گزینه سیلیکون کارباید و برای سیالاتی که ذرات ریز بهمراه سیال نمی باشد اگر دور نرمال باشد از جنس کربن استفاده می شود . و برای سیالات با ضریب حساسیت بالا و نداشتن نشتی حداقل از تنگستن کارباید استفاده می گردد. و برای پمپ هایی که مشکل گرم شدن سیل دارن از جنس سرامیک هم استفاده میگردد منتها مشروط به اینکه مکانیکال سیل به هیچ عنوان خشک کار نکند و گرنه خیلی سریع ترک های ریز برداشته و مستهلک می شود.

محصولات شرکت روتاسیل  در صنایع غذایی ، کاغذ سازی ، کشتی سازی ، نساجی و صنایع نفت و پالایشگاه کاربرد دارند. تولیدات روتاسیل شامل مکانیکال سیل ، نخ گرافیت ، روتاری جوینت های مخصوص روغن داغ ، بخار و آب می باشند. اهداف شرکت ما تنها محدود به مرزهای ترکیه نیست ; روتاسیل پا را فراتر از مرزها گذاشته و با بهره گیری از استاندارد ISO 9001  محصولات تولیدی اش را  به ۱۳ کشور از جمله خاورمیانه  صادر می کند . علاوه بر پیشتاز بودن در بازار داخلی ، روتاسیل سعی در گسترش چشم انداز برتری خود در  بازار جهانی دارد.

کیفیت محصول از روز نخست در دستور کار روتاسیل قرار داشته که با پیروی از آن و عظمی راسخ طی مدتی کوتاه توانسته در صنعت تجهیزات آب بندی رشد چشمگیری داشته باشد ، علاوه بر این ها این شرکت هیچ گاه از رعایت اصول خود دست بر نداشته است . این اصول تغییر ناپذیر عبارتند از کیفیت ، خدمات رسانی ، تحویل به موقع کالا و قیمت مناسب .” تضمین پایداری و موفقیت در تولید ، در گرو صداقت و کیفیت خدمات رسانی می باشد.” شرکت روتاسیل بابت توجه و پشتیبانی شما سپاس گزار است و همانند امروز ، خدمات رسانی به مشتریانش را جزو اهداف آینده خود قرار داده است.

فروش مکانیکال سیل در بایار صنعت با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله ارائه میگردد.

 

مکانیکال سیل

مکانیکال سیلrt_alf مکانیکال سیلrt_asp مکانیکال سیلrt_dy مکانیکال سیلrt_flr مکانیکال سیلrt_fr مکانیکال سیلrt_hj_92_n مکانیکال سیلrt_pro مکانیکال سیلrt_pv مکانیکال سیلrt2 مکانیکال سیلrt3 مکانیکال سیلrt7 مکانیکال سیلrt7_db_ms مکانیکال سیلrt7_double مکانیکال سیلrt9_o_r مکانیکال سیلrt9_v_r مکانیکال سیلrt20 مکانیکال سیلrt32 مکانیکال سیلrt33 مکانیکال سیلrt37 مکانیکال سیلrt50 مکانیکال سیلrt62 مکانیکال سیلrt130 مکانیکال سیلrt180 مکانیکال سیلrt240 مکانیکال سیلrt325 مکانیکال سیلrt400 مکانیکال سیلrt491 مکانیکال سیلrt502 مکانیکال سیلrt580 مکانیکال سیلrt800m مکانیکال سیلrtg1 مکانیکال سیلrtg1_s_20 مکانیکال سیلrtg12 مکانیکال سیلrtg13 مکانیکال سیلrth_12_n مکانیکال سیلrtlمکانیکال سیل rotasealمکانیکال سیل مکانیکال سیل photo_2018-02-27_18-41-49

rt33-مکانیکال سیل

mah4

ارسال نظر