کارتریج سیل ROTASEAL

نویسنده : bayar ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ تعداد نظرات : 0

شرکت بایار صنعت تبریز تامین کننده و نمایندگی انحصاری برند ROTASEAL  ترکیه در ایران

ROTASEAL  تولید کننده انواع مکانیکال سیل و روتاری جوینت و انواع کارتریج پمپ 

محصولات شرکت روتاسیل  در صنایع غذایی ، کاغذ سازی ، کشتی سازی ، نساجی و صنایع نفت و پالایشگاه کاربرد دارند. تولیدات روتاسیل شامل مکانیکال سیل ، نخ گرافیت ، روتاری جوینت های مخصوص روغن داغ ، بخار و آب می باشند. اهداف شرکت ما تنها محدود به مرزهای ترکیه نیست ; روتاسیل پا را فراتر از مرزها گذاشته و با بهره گیری از استاندارد ISO 9001  محصولات تولیدی اش را  به ۱۳ کشور از جمله خاورمیانه  صادر می کند . علاوه بر پیشتاز بودن در بازار داخلی ، روتاسیل سعی در گسترش چشم انداز برتری خود در  بازار جهانی دارد.

کیفیت محصول از روز نخست در دستور کار روتاسیل قرار داشته که با پیروی از آن و عظمی راسخ طی مدتی کوتاه توانسته در صنعت تجهیزات آب بندی رشد چشمگیری داشته باشد ، علاوه بر این ها این شرکت هیچ گاه از رعایت اصول خود دست بر نداشته است . این اصول تغییر ناپذیر عبارتند از کیفیت ، خدمات رسانی ، تحویل به موقع کالا و قیمت مناسب .” تضمین پایداری و موفقیت در تولید ، در گرو صداقت و کیفیت خدمات رسانی می باشد.” شرکت روتاسیل بابت توجه و پشتیبانی شما سپاس گزار است و همانند امروز ، خدمات رسانی به مشتریانش را جزو اهداف آینده خود قرار داده است.

فروش محصولا مکانیکال سیل و کاتریج سیل بصورت عمده و خرده صورت میگیرد مکانیکال های ارائه شده از بایار صنعت دارای گارانتی یکساله می باشد.

سیل میکسر مکانیکال سیل میکسر

کانورتور بایارصنعت تبریز   RT-LS 2 کارتریج بایارصنعت تبریز   RTGF کارتریج بایارصنعت تبریز   RT-ACZ کارتریج بایارصنعت تبریز ROTEX کارتریج دوبل بایارصنعت تبریز   ROTEX کارتریج تک بایارصنعت تبریز

مکانیکال سیل

ارسال نظر