نکاتی مهم در مورد پمپ دیافراگمی

نویسنده : bayar ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ تعداد نظرات : 0

همانطور که می دانید پمپ دیافراگمی بسیار کاربردی و در صنعت قابل استفاده است. پمپ دیافراگمی انواع گوناگونی دارد و شما باید بسته به نیازتان در مورد کسب و کاری که دارید دستگاه مناسبی را انتخاب کنید.

در مطالب قبل شما را با هر آنچه در مورد پمپ دیافراگمی باید بدانید آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد پمپ دیافراگمی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

اگر قصد انتقال سیالات را دارید می توانید از پمپ های دیافراگمی استفاده کنید.

پمگ دیافراگمی در عوض استفاده از الکتریسیته از تراکم فشار فشرده شده برای حرکت سیالات استفاده می کند.

پمپ دیافراگمی معمولا دارای ۴ عدد شیر یکطرفه و همچنین دو عدد دیافراگم می باشد.

سیال در انتخاب پمپ دیافراگمی بسیار موثر می باشد و شما در هنگام خرید این پمپ ها باید به شیر های یکطرفه و همچنین پمپ ها توجه کافی داشته باشید چرا که سیالات مورد نظر با این پمپ ها در تماس می باشند.

 

 

این دستگاه ها دارای چه نوع بدنه هایی می باشند؟

معمولا جنس بدنه پمپ دیافراگمی استیل، آلومینیوم، پلی پروپلین و یا کاینار می باشد.

برخی از این بدنه ها از بدنه های دگر گران تر می باشند و برخی ارزان تر. در واقع می توان گفت که جنس بدنه کاینار جزو گران ترین بدنه های پمپ به شمار می رود علاوه بر این معمولا بدنه های آلومینیومی نیز از سایر بدنه ها مقرون به صرفه تر و ارزان تر خواهد بود.

برای انتخاب جنس دیافراگم باید چه مواردی را مورد بررسی قرار دهید؟ در هنگام انتخاب جنس قطعات داخلی باید قطعات این دیافراگم ها با کمواد شیمیایی تطابق داشته باشد.

لازم به ذکر است که اگر توان پرداخت دیافراگم های تفلونی را دارید می توانید از این نوع پمپ دیافراگمی استفاده کنید چرا که با تمامی مواد شیمیایی تطابق خواهد داشت. اما از لحاظ قیمت گران تر از سایرین می باشد.

برای تهیه بهترین انواع پمپ دیافراگمی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

۰۴۱-۳۴۴۰۷۳۹۰

۰۹۱۴۴۱۱۱۷۶۹

 

ارسال نظر